Return to Městský úřad

Platné předpisy města

Platné obecně závazné vyhlášky

Nařízení města

 

Rozpočet města

viz podstránka: Rozpočet města 

 

Rozpočtová opatření – 2018

 

Rozpočtová opatření – 2017

Rozpočty  a střednědobé výhledy rozpočtu příspěvkových organizací

Provozní řády

Územní plán:

Ostatní informace

Ostatní informace – smlouvy dotace a příspěvky

Daň z nemovitostí

Poskytování informací podle zákona č. 106/1999

  • informace naleznete na záložce webu města „Státní správa-městský úřad“ pod odkazem „Povinně zveřejňované informace“

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré písemnosti jsou ukládány ve formátu (*.pdf).
Pro jejich otevření potřebujete mít nainstalován jeden z následujících programů: Adobe Reader, nebo Foxit Reader. Uživatelům prohlížeče Google Chrome se obsah zobrazí přímo v okně prohlížeče.

Permanent link to this article: http://www.kostany.cz/statni-sprava/platne-predpisy-mesta/

Formuláře ke stažení

Nemovitosti a pozemky formulář pro žadatele o koupi pozemku (*.pdf) Matrika PPřihláška k vítání občánků (*.pdf) Příspěvkové organizace Přihláška do Mateřské školy Motýlek, Košťany – Střelná pro rok 2017 (*.pdf) Potvrzení o řádném očkování (*.pdf) Přihláška do Mateřské školy Košťany pro rok 2017 (*.pdf) Potvrzení o řádném očkování (*.pdf)

Rozpočet města

Schválený rozpočet města pro rok 2018 (*.pdf) Schválený rozpočet města pro rok 2017 (*.pdf) Schválený rozpočet města pro rok 2016 (*.pdf) Schválený rozpočet města pro rok 2015 (*.pdf) Schválený rozpočet města pro rok 2014 (*.pdf) Schválený rozpočet města pro rok 2013 (*.pdf) Schválený rozpočet města pro rok 2012 (*.pdf) Schválený rozpočet města pro rok 2011 (*.pdf)

Termíny svatebních obřadů pro rok 2019

V obřadní síni Městského úřadu Košťany se oddává každou sobotu v měsíci mimo státních svátků (mimo svátků 6.7.2019 a 28.9.2019). Obřady se mohou konat v době od 9:00 do 13:00 Oddávajícími jsou: Tomáš Sváda – starosta Zbyněk Král – místostarosta Mgr. Bc. Ester Macháčková – členka zastupitelstva Poznámka: Pokud je sňatek uzavírán mimo stanovené termíny, činí …