EKOLOGICKÉ DOTACE MĚSTA KOŠŤANY TEPELNÉ ČERPADLO – FOTOVOLTAIKA

Vážení občané města Košťany,

zastupitelé schválili poskytnutí dotací pro občany Košťan v  ekologické oblasti pro posílení energetické soběstačnosti občanů a snížení ekologické zátěže. Občané města můžou požádat o dotaci na pořízení fotovoltaiky, tepelného čerpadla nebo na kombinaci těchto systémů. Složitost dnešní doby z hlediska energetické stability určitě nemusím vysvětlovat, zastupitelé si to také uvědomili a schválili finanční krytí této dotace. Držím Vám všem palce, aby se Vám projekt co nejdříve podařilo zrealizovat.

Kde najdete podmínky dotací a formuláře žádostí? …na stránkách města: kostany.cz/prispevky-mesta , kde si následně vyberete patřičnou dotaci.

Kdy můžete podávat žádost?od 1.5.2022, dříve žádost nebude přijata!

Kam a a jak podat žádost? …na MěÚ Košťany, a to běžným způsobem v zalepené obálce (viz. dotační program) na podatelnu města, poštou. Datovou schránkou nebo emailem žádost neposílejte!

Pokud Vás bude cokoliv zajímat, budete potřebovat poradit, neváhejte se obrátit na pracovnice úřadu (tel.: +420 417 568 183) nebo rovnou na mne (T. Sváda, tel.: +420 605 555 977).

Přeji hodně úspěchu a držím palce.

Tomáš Sváda, starosta města Košťany

Přímý odkaz na tento článek: https://www.kostany.cz/ekologicke-dotace-mesta-kostany-tepelne-cerpadlo-fotovoltaika/